Hledáte vhodné místo pro tvorbu profesionálních studiových fotografií?

Jste na správném místě! Nabízíme pronájem plně vybaveného fotografického ateliéru, vybavení fotoateliéru zahrnuje: Rádiově odpalovaná záblesková světla 2x 600Ws, 2x 300Ws, 2x 180Ws, softboxy obdélníkového tvaru, voštinové softboxy, oktaboxy, odrazné desky všech velikostí a typů odrazných ploch (bílá, stříbrná, černá, zlatá, transparentní) tak samo v případě deštníků, máme řadu velikostí a barev. K dispozici je pochopitelně také stálé osvětlení (10 fotografických žárovek o výkonu 115W). Ke všemu jsou k dispozici stojany pro osvětlení, držák odrazných desek a další potřebné doplňky, některá světla jsou pro pohodlnou práci upevněna na pantografu na pojízdném kolejnicovém systému u stropu fotoateliéru. Fotografického pozadí máme také velký výběr, klasické bílé a černé, dále žluté, oranžové, červené, světle modré, námořnicky modré, hnědé, šedé, zelené (tzv. klíčovací pro tvorbu vizuálních efektů při postprodukci), dvě papírová, jedno se vzorem cihlové zdi a druhé s abstraktními vzory. Dále pak máme k dispozici velký fotostan a fotografický stůl.

Ateliér má oddělenou čekárnu resp. šatnu, která pojme až 8 lidí, nechybí samozřejmě ani bezplatné připojení k internetu pomocí wi-fi.

Pro koho je ateliér vhodný?

V našem fotoateliéru si přijdou na své nejen profesionálové, ale také amatéři, kteří zde samozřejmě mohou vylepšovat své fotografické techniky, zkusit si pracovat s profesionálním vybavením a konkurovat tak svým profesionálním kolegům.

Jak se k nám dostanete?

Ateliér se nachází nedaleko (cca 200m) od tramvajové zastávky Antonína Poledníka, na které stojí tramvaje číslo: 1, 3, 10, 12, 17, 18, 19. Mapu s přesným umístěním naleznete zde, či v kontakech. Můžete také využít autobusového spojení linky číslo 26 a 59, které stojí na zastávce Bělský les vzdálené cca 500m chůze od fotoateliéru. Pochopitelně k nám můžete dojet také autem, kdy máte k dispozici bezproblémové parkování před budovou.

Co lze u nás fotit?

Nafotografovat u nás můžete samozřejmě všechno, co vás napadne, především je však ateliér určený na profesionální fotografování osob, tj. portrétů žen, mužů, dětí, na fotografování celých osob a skupinek, takže vyfotografování novomanželů, zamilovaných párů, aktů, rodin, studentů na tablo není žádný problém.

Díky vybavení pro fotografování produktů jako jsou fotostany, fotostůl a akrylové lesklé desky, můžete bez problému nafotografovat všemožné produkty a věci, které vás jen napadnou.

Ceník pronájmu:

V níže uvedené tabulce jsou ceny za pronájem fotoateliéru za jednotku času. Pakliže máte zájem o dlouhodobé využívání fotoateliéru, můžeme Vám individuálně navrhnout permanentku s výhodnější cenovou sazbou.

Čas

Cena

Jedna hodina

350,-

Celodenní fotografování (8 hod)

1800,-

Celodenní fotografování EXTRA (24 hodin)

3500,-

 


Objednávka:

Volné termíny si můžete zamluvit prostřednictvím našeho rezervačního systému, telefonicky (777 540 685) nebo e-mailem ( info@fotoatelierostrava.cz ).